Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

22

Leírás:

Souvenir de Budapest. Budapest és környékének utmutatója. Führer durch Budapest und Umgebung. Guide de BUdapest et ses environs. Szerk.: Szalay Mihály. A képeket és a kőnyomatú térképet készítette: Klösz György. Bp., 1892., Budapesti Látogatók Lapja, (Légrády-ny.), 8+IV+226+50 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (kihajtható, fekete-fehér kőnyomatú Budapest térkép, a szélein ismert budapesti helyszínek képével, 67x55 cm) t. Korabeli reklámokkal. Magyar, német és francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, az első kötéstábla belsejéről a papír részben elvált, a térkép szakadt, sérült.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras