https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~15519/Garas-Klara-Magyarorszagi-festeszet-a-XVII-szazadban-Magyarorszagi-barokk-festeszet-I-Bp~II2472868
2472868
15169
36
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVII. században. Magyarországi barokk festészet. I. Bp., 1953., Akadémiai Kiadó, 206+2 p.+LII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, a lapok egy részén halvány ceruzás aláhúzásokkal.
Megjelent 1000 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m