https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Rekassy-Csaba-1937-1989-Palinkafozde-Rezkarc-papir-jelzett-Rekassy-Csaba-autograf-aja~II2429768
2429768
10165
36
22000
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
LeÃrás:
Rékassy Csaba (1937-1989): PálinkafÅ‘zde. Rézkarc, papÃr, jelzett. Rékassy Csaba autográf ajándékozási soraival Batári László (1920-1997) festÅ‘művésznek 1980-ból. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27,5×37 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m