Major János (1934-2008): Város, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Major-Janos-1934-2008-Varos-1965-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-4550-29x24-cm~II2494520
2494520
10266
36
90000
Leírás: Major János (1934-2008): Város, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (45/50). 29x24 cm
: karap_norbert