Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Krizsanne-Csikos-Antonia-1887-1987-Csendelet-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-fa-keretbe~II2481032
2481032
10003
36
60000
Leírás: Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fa keretben, 65×53 cm / oil on canvas, signed
: pelikán_kristóf