Kernstok Károly (1873 - 1940): Karlovszky Bertalan portréja. Olaj, vás... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Kernstok-Karoly-1873-1940-Karlovszky-Bertalan-portreja-Olaj-vaszon-Szepen-restauralt-X~II2483409
2483409
10045
36
700000
Kikiáltási ár:
700 000 Ft 1 897,02 EUR , 2 187,50 USD
Leírás: Kernstok Károly (1873 - 1940): Karlovszky Bertalan portréja. Olaj, vászon. Szépen restaurált. XIX. század vége. Jelezve: szignótöredék, hátoldalon korabeli felirat: Karlovszky Bertalan fest: Kernstock K. 50x40cm. Sérült keretben.
: tm