Tétel

Kikiáltási ár:

18 000 Ft

11

Leírás:

Emy Rogge (1866-1959), német festőnő, működött 1922-től Worpshausenben, Worpswede mellett: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 46x60 cm / Emy Rogge (1866-1959), German painter, worked from 1922 on in Worpshausen, near Worpswede: Still life. Oil on canvas. Framed, 46x60 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras