Czóbel Béla (1883-1976): Női portré. Kréta, papír, jelzett, lap alja k... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Czobel-Bela-1883-1976-Noi-portre-Kreta-papir-jelzett-lap-alja-kisse-foltos-es-kisse-~II2489426
2489426
10039
36
48000
Leírás: Czóbel Béla (1883-1976): Női portré. Kréta, papír, jelzett, lap alja kissé foltos és kissé sérült, 41,5×29 cm
: karap_norbert