Csikós Tóth András (1902-1963): Csendélet bokállyal, 1933. Akvarell, p... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Csikos-Toth-Andras-1902-1963-Csendelet-bokallyal-1933-Akvarell-papir-jelzett-uvegezet~II2469933
2469933
10150
36
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,88 EUR , 87,50 USD
Leírás: Csikós Tóth András (1902-1963): Csendélet bokállyal, 1933. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41,5×29,5 cm
: pelikán_kristóf