Bőszin Endre (1912-): Konstruktivista kompozíció, 1969. Tempera, papír... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Boszin-Endre-1912-Konstruktivista-kompozicio-1969-Tempera-papir-jelzett-uvegezett-kere~II2488900
2488900
10139
36
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Leírás: Bőszin Endre (1912-): Konstruktivista kompozíció, 1969. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×41,5 cm.
: tm