Szentannay Sámuel: Sikeres gazdálkodás sziken és aszályban. ó: Adóügyi... https://www.darabanth.com/hu/358-Gyorsarveres/358.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~500046/Szentannay-Samuel-Sikeres-gazdalkodas-sziken-es-aszalyban-o-Adougyi-tanacsado-Bp-193~II2056483
2056483
17076
358
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,25 EUR , 3,75 USD
Leírás: Szentannay Sámuel: Sikeres gazdálkodás sziken és aszályban. ó: Adóügyi tanácsadó. Bp., 1938. Pátria. Sérült félvászon kötésben
: tánczos_gábor