Vegyes könyvtétel, 2 db:
Dr. Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a borító két alsó sarkán hiánnyal.