Kath. misszió a 'Báhnár' vadak között Hátsó-Indiában. Dourisboure francia eredetije után. Nagyvárad, 1885., Hollósy Jenő-ny., 207 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon magánkönyvtári bélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.