1930 Országos Utász Zsebkönyv az 1930. évre. Szerk.: Albisi Bakcsy Elemér. Nyíregyháza, 1930, Jóba Elek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Az útépítő cégek és magánosok cím és adattára.+1940 Postás Szaknaptár. A M. Kir. Posta alkalmazottainak tájékoztató könyve és névtára az 1940. évre. Szerk.: Dr. Kovács József. Bp.,1940, Urbányi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.