Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Robert Graves-Raphael Patai: Héber mítoszok. A genezis könyve. Bp.,1969, Gondolat. Kiadói kopott egészvászon-kötés.