Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 46

cca 1800 Gesetze für die k.k. Armee II. Theil 225-572p. Korabeli kartonálásban
16601.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

16602.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1910 6 db katonai szabályzat: M. kir. Budapesti I. Honvédkerületi Parancsnokság: Szolgálati szabályzat, Gyakorlati Szabályzat, Lőutasítás, Fegyvertan, Tereptan. Hadseregszervezet.
16603.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
15

A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet gerincén címkével.
16604.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Georg Hiltl: Der Französische Krieg von 1870 und 1871. Woldemar Friedrich illusztrációival. Bielefeld-Leipzig, 1872, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal és kihajtható térképekkel illusztrált. Kopott félbőr-kötésben, névbélyegzővel.
16605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sorsdöntő csaták. I-II. köt. Marathontól a Második világháborúig. Szerk.: Dr. Lukinich Imre és Markó Árpád. Vitéz Szombathelyi Ferenc vezérezredes, vezérkari főnök bevezető soraival.  Bp.,1943, Franklin, 523+527 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szentkirályi Endre: Cold War to Warm Cooperation. The military service of Cleveland Hungarians. Egy amerikai város magyar katonái. 1950-2014. Bp.,2014, Zrinyi. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16607.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Id. Margitay-Becht András: A leitha monitor ...és a többiek., Dedikált. Bp., 2007.  Hadtörténeti Intézet. Kiadói kartonálás. + meghívó a könyvbemutatóra.
16608.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

16609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lippmann, Franz: Die Einzelgefechtsuasbildung. Ein Buch für Lehrer und Schüler. Berlin, 1925, Offene Worte. Papírkötésben, jó állapotban.
16610.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

16611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft