16605.
Lezárult 355. Gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Kissé kopott borító, II. kötet újrakötve