Példatár. Igaz történetek az életből. Sopron, 1931. Egészvászon kötés,... https://www.darabanth.com/hu/355-Gyorsarveres/355.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Peldatar-Igaz-tortenetek-az-eletbol-Sopron-1931-Egeszvaszon-kotes-kisse-kopottas-al~II2032399
2032399
17578
355
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Példatár. Igaz történetek az életből. Sopron, 1931. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor