https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 78

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) pingvin figura, jelzett, m: 3 cm, nettó: 20,7 g
1
19048.

Ezüst(Ag) pingvin figura, jelzett, m: 3 cm, nettó: 20,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) miniatűr repülős kitűző, jelzett, 4,5×4 cm, nettó: 9,9 g
1
19049.

Ezüst(Ag) miniatűr repülős kitűző, jelzett, 4,5×4 cm, nettó: 9,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) szörföző női figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 31,6 g
1
19050.

Ezüst(Ag) szörföző női figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 31,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst tortalapát, áttört, rózsás díszítéssel 22 cm, 52 g
1
19051.

Ezüst tortalapát, áttört, rózsás díszítéssel 22 cm, 52 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) gömb fülbevalópár, jelzett, nettó: 3 g
1
19052.

Ezüst(Ag) gömb fülbevalópár, jelzett, nettó: 3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst (Ag.) gomblyuk virágtartó, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó 5,9 g
1
19053.

Ezüst (Ag.) gomblyuk virágtartó, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó 5,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
22
 
Ezüst(Ag) medál gyöngyház berakással, jelzett, 5,5×3,5 cm, bruttó: 19 g
1
19054.

Ezüst(Ag) medál gyöngyház berakással, jelzett, 5,5×3,5 cm, bruttó: 19 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g
1
19055.

Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) macska figura, jelzett, 4×3 cm, nettó: 39,4 g
1
19056.

Ezüst(Ag) macska figura, jelzett, 4×3 cm, nettó: 39,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) miniatűr asztal és szék, jelzett, h: 1,5 és 2,5 cm, nettó: 11,6 g
1
19057.

Ezüst(Ag) miniatűr asztal és szék, jelzett, h: 1,5 és 2,5 cm, nettó: 11,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm
1
19058.

Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) szelence, pénzérme díszítéssel, jelzett, 5,5×3×1,2 cm, bruttó: 58,7g
1
19059.

Ezüst(Ag) szelence, pénzérme díszítéssel, jelzett, 5,5×3×1,2 cm, bruttó: 58,7g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz