Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 78

Aranyozott ezüst (Ag.) fülbevaló, jelzett, nettó :0,8 g
19036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany (Au.) fülbevaló szintetikus rubin kővel, jelzett, bruttó: 2,3 g
19037.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Arany (Au. ) 14 K cipő medál cirkonnal, jelzett, bruttó: 1,3 g
19038.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Arany (Au. ) 14 K félig gravírozott medál, jelzett, nettó: 0,6 g
19039.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Arany (Au. ) 10 K bika medál, jelzett, nettó: 2,5 g
19040.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk cirkonnal, méret:58, jelzett,  bruttó: 3,4 g
19041.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk apró brillekkel, méret:59, jelzett,  bruttó: 2,6 g
19042.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk ( 3db), méret: 58,60, 72, jelzett, összesen nettó: 8,2 g
19043.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Ezüst tortalapát, áttört, rózsás díszítéssel 18 cm, 45 g
19044.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag.) nyaklánc fényképtartó medállal, üvegezett fényképpel benne, jelzett, bruttó:20 g
19045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag.) medálok (4 db), jelzés nélkül, nettó: 7,4 gr
19046.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst (Ag.) mini iskolatáska, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 25 g
19047.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft