https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Hajózás, Balaton

Tételek száma: 16

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tóth Kálmán: Szélcsendben...viharban...Bp.,1979, Sport. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
12977.

Tóth Kálmán: Szélcsendben...viharban...Bp.,1979, Sport. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Edmond Paris: Segelkriegsschiffe des 17. Jahrhunderts. Von der "Couronne" zur "Royal Louis". Hrsg.: Ernst Henriot-Luise Langendorf. Rostock,1975,HinstorFF. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte kihajtható táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1
12978.

Edmond Paris: Segelkriegsschiffe des 17. Jahrhunderts. Von der "Couronne" zur "Royal Louis". Hrsg.: Ernst Henriot-Luise Langendorf. Rostock,1975,HinstorFF. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte kihajtható táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kanyar József (szerk.): Fonyód története. H.n., 1985, készült 3500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
12979.

Kanyar József (szerk.): Fonyód története. H.n., 1985, készült 3500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
12980.

Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz