https://www.darabanth.com/hu/353-Gyorsarveres/353.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Filchner-Wilhelm-Kinabol-Indiaba-A-Huang-hotol-az-Indusig-Forditotta-Halasz-Gyula-Bp-~II1983779
1983779
15098
353
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17 EUR, 2,50 USD
LeÃrás:
Filchner, Wilhelm: KÃnából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. FordÃtotta: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, 272-273. oldalak között szétvált kötéssel, kijáró lapokkal (274-287. oldalak között.)
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m