Pinzger Ferenc: Hell Miksa emlékezete. Születésének kétszázadik évford... https://www.darabanth.com/hu/353-Gyorsarveres/353.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000009/Pinzger-Ferenc-Hell-Miksa-emlekezete-Szuletesenek-ketszazadik-evfordulojara-kulonos-t~II2013281
2013281
17226
353
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Pinzger Ferenc: Hell Miksa emlékezete. Születésének kétszázadik évfordulójára, különös tekintettel vardői útjára. 1-2. rész. 1. Hell élete és működése. 2. Hell levelezése. Három függelékkel.
Bp., 1920, MTA. (Franklin ny). 145; 235, 22 p., 1 t. Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan.
: tánczos_gábor