1789 A Blanchard ballon, léghajó repülése. Korabeli, festett üvegkép. Sérült, javított, új keretben. Képméret: 16x21 cm, Keret mérete 23x32 cm / Blanchard baloon, hand painted glass picture, damaged, restored