1915-1930Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXII. évf. Bp.,191... https://www.darabanth.com/hu/352-Gyorsarveres/352.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500028/1915-1930Holgyek-naptara-Szerk-S-Bokos-Malvin-XXXII-evf-Bp-1915-Legrady-328-p-Kiado~II2005827
2005827
12526
352
Printed Materials
Leírás: 1915-1930Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXII. évf. Bp.,1915, Légrády, 328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.+
1930 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVII. évf. Bp.,1930, Légrády, 263+8 p. Sérült gerincű egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor