Karinthy Frigyes: Kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével. Sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár. Bp.,(1938),Nyugat, 201+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal, kissé foltos gerinccel.
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona (1885-1967) színésznő, író, Karinthy Frigyes egykori barátnőjének ajándékozási soraival, dátumozva (1938. karácsonya.)