Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft

Leírás:

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közlekedési és Vízügyi Minisztériumtól" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérő hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina Hungary ND "Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark "SZG (Szabó Géza)", the back is slightly different from the donated pieces. Sign.: Gyula Bozó (33,45g/0.925/42,5mm) C:AU (PP) spotted, patina

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tm

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17