https://www.darabanth.com/hu/35-Nagyaukcio/35.1/Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~14769/Bozo-Gyula-1913-2004-DN-Baross-Gabor-Dij-A-Kozlekedesi-es-Vizugyi-Miniszteriumtol-pe~II2355213
2355213
30116
35
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
LeÃrás:
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor DÃj / A Közlekedési és VÃzügyi Minisztériumtól" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérÅ‘ hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina
Hungary ND "Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark "SZG (Szabó Géza)", the back is slightly different from the donated pieces. Sign.: Gyula Bozó (33,45g/0.925/42,5mm) C:AU (PP) spotted, patina
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tm
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m