Tétel

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

Iohannis Leonis Africani: De Africae Descriptione. Pars altera. Lugduni Batavorum [Leiden], 1632, Ex Officina Elzeviriana, 2+387-800 p.+8 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel a címlapon és az elülső szennylapon./ Gilt leather-binding, with gilt page edges, with worn cover. In Latin language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17