Matzon Ákos (1945-): Vonalas, 2019. Akril, vászon, fa. Relief. Jelezve... https://www.darabanth.com/hu/35-Nagyaukcio/35.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Matzon-Akos-1945-Vonalas-2019-Akril-vaszon-fa-Relief-Jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-a~II2360160
2360160
10059
35
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Leírás: Matzon Ákos (1945-): Vonalas, 2019. Akril, vászon, fa. Relief. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 45x45 cm / Ákos Matzon (1945-): With lines, 2019. Acrylic, canvas, wood. Relief. Signed lower right. With autograph description on the reverse. Framed. 45x45 cm
: pelikán_kristóf