Leidenfrost Sándor (1888-?): Napsütötte kert. Olaj, vászon, jelzett. H... https://www.darabanth.com/hu/35-Nagyaukcio/35.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Leidenfrost-Sandor-1888-Napsutotte-kert-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-hianyos-kial~II2373337
2373337
10030
35
50000
Leírás: Leidenfrost Sándor (1888-?): Napsütötte kert. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán hiányos kiállítási vagy aukciós címkével 1920-ból (..rtes művészeti Rt). Restaurált. 61x65,5 cm
: pelikán_kristóf