16657.
Lezárult 349. Gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
16 000 Ft
43,36 EUR, 50,00 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum, 231 p.+19 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, egy hiányzó táblával (2.), egy tábla kijár (4.) és rajta szakadás, néhány kissé foltos lappal.