Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 135

Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst pecsétnyomó. Jelzett, mesterjegyes.  / Freemason silver seal maker Hallmarked. 6,5 cm 25,2 g
19096.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst zsebóra.  Működő, jó állapotban / Freemason silver pocket watch. d4,6 cm
19097.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

19098.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g
19099.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst(Ag) medál, felirattal, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 3,6 g
19100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) Mária medál (Patrona de Messina, Madonna della Lettera 1936), jelzés nélkül, d: 5 cm, nettó: 22,2 g
19101.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
25

Ezüst(Ag) Szent György bross, jelzés nélkül, 4×3,5 cm, nettó: 13,1 g
19102.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr csiga, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 9,3 g
19103.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) miniatűr babkocsi, jelzett, 4,5×2,5×1,5 cm, nettó: 20.95 g
19104.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) miniatűr sárkányrepülő, jelzett, 7,5×2,5 cm, nettó: 13,6 g
19105.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr hattyúpár, jelzett, 4×4 cm, nettó: 18 g
19106.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19107.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft