https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 135

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) rózsafüzér jellegű nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 50 cm, nettó: 6,6 g
1
19072.

Ezüst(Ag) rózsafüzér jellegű nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 50 cm, nettó: 6,6 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Ezüst(Ag) modern lamellás nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 12,8 g
1
19073.

Ezüst(Ag) modern lamellás nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 12,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) ovális szemű színes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,2 g
1
19074.

Ezüst(Ag) ovális szemű színes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) köldökpiercing, szintetikus kő berakásokkal, jelzett, 1,5×1,5×1 cm, bruttó 2,5 g
1
19075.

Ezüst (Ag.) köldökpiercing, szintetikus kő berakásokkal, jelzett, 1,5×1,5×1 cm, bruttó 2,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó 4,5 g
1
19076.

Ezüst (Ag.) áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó 4,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó 22,7 g
1
19077.

Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó 22,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1948 Angol 2 shillingből készült gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64-65 + angol 2 shilling (VI. György/India, 1948), jelzés nélkül
1
19078.

1948 Angol 2 shillingből készült gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64-65 + angol 2 shilling (VI. György/India, 1948), jelzés nélkül

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Ezüst(Ag) karikás karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 7 g
1
19079.

Ezüst(Ag) karikás karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) bross, jelzett, d: 4 cm, bruttó: 13,9 g
1
19080.

Ezüst(Ag) bross, jelzett, d: 4 cm, bruttó: 13,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Arany(Au) 14K fülbevaló kék kővel, jelzett, bruttó: 1,5×0,7 cm, bruttó: 4,6 g
1
19081.

Arany(Au) 14K fülbevaló kék kővel, jelzett, bruttó: 1,5×0,7 cm, bruttó: 4,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g
1
19082.

Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó:4,3 g, 7×7,5 cm
1
19083.

Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó:4,3 g, 7×7,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz