Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Leírás:

1871-1893 Vegyes folyóirat tétel, 3 db: 1871 Hazánk és Külföld. 1871. március 30. VII. évf. 13. sz. Az utolsó lap sérült, hiányos. 1879 Magyar Bazár. 1879.júl. 1. XIV. évf. 13. sz., szakadt. 1893 Vasárnapi Újság 1893. 40. évf. 20 sz. Hiányos, csak: 327-340. ,357-360.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor