Báró Mednyánszky Cézár emlékezései és vallomásai az emigrációból. Fordította és kiegészítésekkel ellátta: Dr. Óvári-Avary Károly. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 1 t.+238 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címképpel.