Hollóházi matricás dobozok (egyik Szász Endre által tervezett), jelzet... https://www.darabanth.com/hu/347-Gyorsarveres/347.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-matricas-dobozok-egyik-Szasz-Endre-altal-tervezett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-~II1969037
1969037
11174
347
Leírás: Hollóházi matricás dobozok (egyik Szász Endre által tervezett), jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×7 cm, d:9 cm
: turóczi_márk