https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 227

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 5db olasz és svájci képes utazási prospektus
1
12623.

cca 1930 5db olasz és svájci képes utazási prospektus

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1
12624.

1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1930-1942 Budapesti Orvosok Kamarazenegyesülete 2 db meghívó+8 db meghívó Gróh Klára hegedűművész estjeire.
1
12625.

cca 1930-1942 Budapesti Orvosok Kamarazenegyesülete 2 db meghívó+8 db meghívó Gróh Klára hegedűművész estjeire.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm
1
12626.

cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930-1949 Vegyes nyomtatvány tétel, közte reklámanyagok, nyomtatványok, változó állapotban.
1
12627.

1930-1949 Vegyes nyomtatvány tétel, közte reklámanyagok, nyomtatványok, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
12628.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 a Rádió Revü 1. évf. 8. számának nyomdai címlapja, hátoldalán Philips-reklámmal
1
12629.

1930 a Rádió Revü 1. évf. 8. számának nyomdai címlapja, hátoldalán Philips-reklámmal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Revizor c. szovjet karikatúra lap egy száma / Early Soviet caricature magazin
1
12630.

cca 1930 Revizor c. szovjet karikatúra lap egy száma / Early Soviet caricature magazin

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 A Magyar Nemzeti Turul szövetség tanulmányútjai térképes prospektus
1
12631.

1931 A Magyar Nemzeti Turul szövetség tanulmányútjai térképes prospektus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 Országos nemzeti zarándoklat Rómába a Rerum novarum enciklika 40 éves jubileumára Serédi Jusztinián szervezésében, az országos Katolikus Szövetség ismertető röplapja
1
12632.

1931 Országos nemzeti zarándoklat Rómába a Rerum novarum enciklika 40 éves jubileumára Serédi Jusztinián szervezésében, az országos Katolikus Szövetség ismertető röplapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.   "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya."  nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
1
12633.

1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1
12634.

1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz