https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 227

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1905 Újévi üdvözlőkártya hölgy képével és szalaggal  12x8 cm
1
12551.

1905 Újévi üdvözlőkártya hölgy képével és szalaggal 12x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
1
12552.

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm
1
12553.

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
1
12554.

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm
1
12555.

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1902 Budapest, Szabályrendelet a bérkocsi iparról 8p.
1
12556.

1902 Budapest, Szabályrendelet a bérkocsi iparról 8p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
1
12557.

1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
1
12558.

1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm
1
12559.

1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Jütland ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 27. tábla. kissé foltos, sarkainál tűnyomok, 44x59 cm / Jütländer horse, chromolithography, with small water stain, pinholes, 44x59 cm
1
12560.

1903 Jütland ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 27. tábla. kissé foltos, sarkainál tűnyomok, 44x59 cm / Jütländer horse, chromolithography, with small water stain, pinholes, 44x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Haflinger ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 32. tábla., kis sarokhiánnyal, széleinél tűnyomok, 44,5x59 cm / Haflinger horse, chromolithography, with small corner damage, pinholes, 44,5x59 cm
1
12561.

1903 Haflinger ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 32. tábla., kis sarokhiánnyal, széleinél tűnyomok, 44,5x59 cm / Haflinger horse, chromolithography, with small corner damage, pinholes, 44,5x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Bitjug ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 19. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44x59 cm / Bitjug horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44x59 cm
1
12562.

1903 Bitjug ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 19. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44x59 cm / Bitjug horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz