Militária Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1972817
12401
347
26000
Military
cca 1880 Báró Máriássy János (1822-1905) altábornagy és felesége Szinyei Merse Emma, keményhátú fotó Doctor és Kozmata pesti műterméből, szép állapotban, 16×10,5 cm 1972747
12402
347
Military
1915 Legénységi kitüntetés átadása a tisztikar jelenlétében a fronton, hátoldalon feliratozott, restaurált fotó, 10×17 cm 1972882
12403
347
Military
1919 Május elsejei felvonulás Mosonmagyaróváron, katonai zenekarral, hátoldalon feliratozott fotólap, felületén kis törésnyom, 8,5×13,5 cm 1879548
12404
347
Military
cca 1900 Francia katonatiszt portréja, fotó kartonon, Lyon, Brotonmiére műterméből, az egyik sarkán hiánnyal, 8x6 cm 1732672
12405
347
Military
cca 1914-1918 Katonák pakolnak le egy ház előtt teherautóról, Johann Danner k.u.k. Leutnant Kmdt. der Psotkraftwagenkolonne 2., hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 15x10 cm 1650724
12406
347
Military
cca 1900-1914 Katonák műtermi portréja, keményhátú fotó, 16x11 cm 1851202
12407
347
Military
1945 Katonák és civilek sérült mozdonnyal, csoportkép, fotó, 6×8 cm 1958556
12408
347
Military
cca 1916 Ludovikás újoncok a LASE parkban 6 db fotólap 1658361
12409
347
Military
1918 Brandmayer (Bántay) Alfréd vezérkari kapitánynak, a 6. vegyesdandár parancsnokának saját kézzel írt tábori levelezőlapja 1798010
12410
347
Military
cca 1916 IV, Károly a fronton csapatokat inspekcióz. / WW: I. Military photo 9x15 cm 1955599
12411
347
Military
cca 1900 Osztrák-magyar százados, kitüntetésekkel, fotó kartonra kasírozva, ragasztott felirattal, körbevágva, 17x10 cm./ cca 1900 Austro-Hungarian cavalry captain (rittmeister), with medals, photo on board, with glued writing, cropped, 17x10 cm. 1958555
12412
347
Military
cca 1915 Erdős Kálmán őrnagy fotója, nyomtatott aláírással, 6x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft