N. Kiss István: 16. századi dézsmajegyzékek. (Borsod, Heves, Bereg, Bi... https://www.darabanth.com/hu/347-Gyorsarveres/347.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000004/N-Kiss-Istvan-16-szazadi-dezsmajegyzekek-Borsod-Heves-Bereg-Bihar-es-Kozep-Szolnok-me~II1970010
1970010
15755
347
4800
Books: History
Leírás: N. Kiss István: 16. századi dézsmajegyzékek. (Borsod, Heves, Bereg, Bihar és Közép-Szolnok megyék.) Bp.,1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. Megjelent 450 példányban.
: tánczos_gábor