Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 85

16967.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

16968.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16969.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16970.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

16971.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

16972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16973.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16974.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Mészáros Sándor teleporvos naplója. Bp., 2005, n. n. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16975.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos. I-XI. kötet (teljes). I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai 2. rész VII. A növény és élete 1. rész VIII. A növény és élete 2. rész IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész XI. Az ember 1. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 11 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Egységes, kissé kopott sorozat.
16976.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Bakonyi Péter: Téboly - Terápia - Stigma  + Benedek István: Aranyketrec, Egy elmeosztály története
16977.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Az iskola-egészségügy kézikönyve. Szerk.: Aszman Anna. Bp.,1998, Anonymus. Kiadói papírkötés.
16978.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft