https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 85

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
1
16955.

Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
1
16956.

Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1974. Móra Ferenc.
1
16957.

Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1974. Móra Ferenc.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aki horgász akar lenni...(Horgásztörténetek.) Szerk.: Fekete Sándor. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
1
16958.

Aki horgász akar lenni...(Horgásztörténetek.) Szerk.: Fekete Sándor. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
16959.

Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hédervári Péter: A hold fizikája. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, volt könyvtári példány.
1
16960.

Hédervári Péter: A hold fizikája. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, volt könyvtári példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
16961.

Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szinák János-Veress István: Kutyakalauz. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16962.

Szinák János-Veress István: Kutyakalauz. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó papírborítékkal, de belül jó állapotban.
1
16963.

Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó papírborítékkal, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója" fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
1
16964.

Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója" fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A sebészet kézikönyve. Druitt's Surgeon's Vade-mecum. 12. kiadás. Szerk. Stanley Boyd. Ford. Dr. Bakó Sándor. Az eredetivel összehasonlította Dr. Réczey Imre. 373 fametszetű ábrával. Bp. 1890. Eggenberger. XV. 1109 p. 1 sztl.lev. Korabeli, félvászon-kötésben, festett lapszéllel.
1
16965.

A sebészet kézikönyve. Druitt's Surgeon's Vade-mecum. 12. kiadás. Szerk. Stanley Boyd. Ford. Dr. Bakó Sándor. Az eredetivel összehasonlította Dr. Réczey Imre. 373 fametszetű ábrával. Bp. 1890. Eggenberger. XV. 1109 p. 1 sztl.lev. Korabeli, félvászon-kötésben, festett lapszéllel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1983,Natura. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16966.

J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1983,Natura. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz