https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban II. kötet, Uj Irodalmi Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben,
1
17064.

Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban II. kötet, Uj Irodalmi Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
17065.

Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
17066.

Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
1
17067.

Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Politzer Zsigmond és Fia. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.
1
17068.

Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Politzer Zsigmond és Fia. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.
1
17069.

Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
17070.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
1
17071.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Tanulmányok. Bp.,1909, Franklin, VIII+2+442+2 p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
17072.

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Tanulmányok. Bp.,1909, Franklin, VIII+2+442+2 p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz