Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 3

Rousseau összes művei. Collection complete des oeuvres de J.J: Rousseau Citoyen de Geneve. 1-30. Geneve, 1782. 27 kötet a 30-ból. Hiány 5.;17.;18. kötetek.) Egységes, gerincén aranyozott, jó állapotú egészbőr kötésben. A XVI. kötet miatt, mely az olasz zenéről szól, száműzték Rousseaut. Ebben a kötetben kihajtható mellékletek is szép számmal helyt kaptak, és hiánytalanul megvannak. / 27 volumes out of 30. In full leather binding. In good condition.
17211.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Richard Kralik: Festgabe der Gemeinde Wien Zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913, Gerlach&Wiedling. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, két szakadt lappal.
17212.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17214.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft