Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 203

Ezüst(Ag) karlánc jelzett, h: 18 cm + ezüst(Ag) gyűrű kővel, méret: 55, bruttó: 4,4 g
19024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 6,1 g
19025.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,1 g
19026.

Kikiáltási ár:
800 Ft
21

Ezüst(Ag) markazitos virágos kitűző, jelzett, sérült, 5,3×2 cm, bruttó: 6,8 g
19027.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) filigrán masnis kitűző, jelzett, 5,2×2,5 cm, nettó: 4,8 g
19028.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) őzlábas csavart nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 9,1 g
19029.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) antik szobros fűszerkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 8,6 g
19030.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) rózsás nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 9,3 cm, nettó: 7,2 g
19031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) képkeretes medál, jelzett, d: 6,4 cm, bruttó: 24,5 g
19032.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített hattyú alakú kitűző, jelzett, 5,5×2,8 cm, bruttó: 9 g
19033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) extravagáns négyszögletes masszív karperec, biztonsági lánccal, jelzett, 6,5×6 cm, nettó: 32 g
19034.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
14

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 2×1,2 cm, bruttó: 7,5 g
19035.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft