Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 27

Hindu istennő, zsírkő szobor, m: 15 cm
11093.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Buddha figura, bronz, jelzés nélkül, m: 10 cm
11094.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül: Shiva. Réz, m:21 cm
11095.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Harkai jelzéssel: Mathias Rex, felakasztható kerámia kisplasztika, apró kopásnyomokkal, 11×7,5 cm
11096.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11097.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Fekvő félakt. Alabástrom, lepattanásokkal, m:18 cm, h:31 cm
11098.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Turul, bronz szobor, apró kopásokkal, m: 25 cm
11099.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

A sas leszállt, bronz szobor, apró kopásokkal, m: 17,5 cm
11100.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

"Az év útkaparója" díj, réz kisplasztika, alabástrom talapzaton, m: 9 cm
11101.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1896. "Milleniumi emlék / Árpád fejedelmé választása" aranyozott réz emlékplakett, hátoldalán akasztóval (609g/207mm) T:2 oxidáció, ph. / Hungary 1896. "Millenium memory / Election of Árpád" gold plated copper commemorative plaque with wall hanger on back (609g/207mm) C:XF oxidation, edge error
11102.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

11103.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Szántás. Bronz fali relief fa kerettel. Jelzés nélkül.  56x26 cm
11104.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft