Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 49

Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm
11080.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüstözött alpakka kanál és villa készlet ( 24 db), eredeti dobozában, jelzett,  h: 21 cm (24×)
11081.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém  teaforraló, m: 38 cm
11082.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11083.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Szecessziós spiáter tál, jelzés nélkül, 35×21 cm
11084.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Szecessziós alpakka tál, jelzés nélkül, apró lyukkal, 36×22 cm
11085.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1900 William Briggs & Co sajttartó tálca és fedő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopott, 24,5×19 cm
11086.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Erhard & Söhne art deco dohányzó készlet ( 5db), réz-bakelit, jelzett tálca (26×17 cm, m:14 cm)
11087.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm
11088.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzett (LC) réz teaforraló, kopásnyomokkal, m: 36 cm
11089.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cc 1800  monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

XIX. sz. Ón dohány, vagy cukortartó doboz német veressel, mezőgazdasági jelenetekkel díszítve. / 19th century tin tobacco or sugar box Jelzett.m:17 cm
11091.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft