Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1966165
11056
346
Antique
XIX. sz. Afrikai lándzsa fej. Vas. 52 cm 1895068
11057
346
Antique
Teknőst formázó, nagyméretű bronz kínai pcseétnyomó. / large turtle shaped Chinese bronze seal maker 9x9 cm 1913805
11058
346
26000
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm 1924351
11059
346
50000
Antique
XX. sz. eleje: Nagyméretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, réz. Óra szerkezete hiányos, számlapfa festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 70 cm, Óra: 55 cm. 1961628
11060
346
11000
Antique
Ezüst (Ag.) nyeles desszertes evőeszköz készlet doboz, tortalapáttal, eredeti dobozában (kopott), 22×33 cm 1961592
11061
346
Antique
cca 1800 Ón monogramos (FST) tál, jelzett, d:23 cm 1926467
11062
346
110000
Antique
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1963689
11063
346
Antique
Ezüst (Ag.) fejes, feliratos fa lovaglópálca(?), h: 73,5 cm 1375525
11064
346
50000
Antique
Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db / Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total 1941881
11065
346
Antique
6 személyes jelzett alpakka evőeszköz készlet díszdobozban, kompletten. 1761465
11066
346
Antique
Antik fajansz tál Budapest Szabadság tér képpel, fém kerettel és füllel, jelzés nélkül, d: 20 cm 1947730
11067
346
9500
Antique
Lenk Austria talpas alpakka kínáló, három kosárkával, jelzett, csiszolt üveggel, apró csorbával, m:32 cm, d:37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft