Id. Bánó Iván: Hej, boldog vadászidők! Mulatságos vadásztörténetek és ... https://www.darabanth.com/hu/346-Gyorsarveres/346.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1500008/Id-Bano-Ivan-Hej-boldog-vadaszidok-Mulatsagos-vadasztortenetek-es-egyeb-emlekek-GrC3~II1961299
1961299
17170
346
Books: Hunting
Leírás: Id. Bánó Iván: Hej, boldog vadászidők! Mulatságos vadásztörténetek és egyéb emlékek! Gróf Keglevich Jenke rajzaival. [Bp.,1942, Hungária Hirlapnyomda Rt.], 175 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító viseltes, foltos lapokkal, hiányos címlappal, megviselt állapotban.
: tánczos_gábor