Dr. Gáspár Ferencz: Kelet- és Hollandus India. A Föld körül. III. kötet. Bp.,1906, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.